21 stycznia 2022

NAJPIEKNIEJSZE MIEJSCA W GÓRACH – PODRÓŻUJĄC Z DZIECKIEM – Angelika, Maja Mateusz Grzegorzek – 21.01.2022 18.00

Muzeum Limanowa > Aktualności > NAJPIEKNIEJSZE MIEJSCA W GÓRACH – PODRÓŻUJĄC Z DZIECKIEM – Angelika, Maja Mateusz Grzegorzek – 21.01.2022 18.00

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej serdecznie zaprasza na spotkanie podróżnicze „Najpiękniejsze miejsca w górach – podróżując z dzieckiem” już w ten piątek 21.01.2022 o godzinie 18.00, które odbędzie się w naszej siedzibie czyli Dworze Marsów przy ul. Józefa Marka 13 w Limanowej.

Naszymi gośćmi będą Angelika i Mateusz Grzegorzek twórcy bloga podróżniczego www.mynaszlaku.pl Prowadzą go od 2012 roku, na co dzień mieszkają w Iwkowej na Pogórzu Wiśnickim. Razem ze swoją 3 letnią córeczką przeszli już ponad 180 szlaków w polskich górach, o czym między innymi nam opowiedzą.

Blog podróżniczy My Na Szlaku to głównie wycieczki z dzieckiem po Polsce, a także po polskich górach. Jesteś ciekawy jak tanio podróżować z dzieckiem po Polsce i za granicą? Zapraszamy na spotkanie. Na pewno nie zabraknie garści praktycznych porad, ciekawych historii oraz pięknych zdjęć i filmów z miejsc które odwiedzili w ciągu 10 lat podróżowania.

Szukając pomysłów na wycieczki po okolicy nie można na nich nie natrafić. Za to można śmiało stwierdzić, iż jest to najlepszy blog o tej tematyce. Co poświadczają zdobyte tytuły : 2 miejsce w Rankingu Blogów Podróżniczych oraz 3 miejsce w mistrzostwach Blogerów. Pomyślcie o jakiejś mniej znanej górze w okolicy. Może wybierzemy się w Pieniki Skrzydlańskie, na Skiełek, Grunwald czy Uklejną? Tak oni tam już byli, opisali szlak i zrobili zdjęcia.

Warto dowiedzieć się co ich napędza, gdzie szukają inspiracji oraz dlaczego zostali podróżnikami. Dotrą do Limanowej prosto ze swojej kolejnej podróży, którą relacjonują na blogu, właśnie ślą do nas pozdrowienia z Gór Sowich.

Spotkanie jest przeznaczone dla osób w każdym wieku, szczególnie będzie nam miło zobaczyć całe rodziny wraz z dziećmi.

Bilety w cenie 10 zł – dorośli 7 zł – dzieci do nabycia w kasie Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej.

Galeria zdjęć

Wystawy stałe

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.

Designed & Developed by