18 sierpnia 2022

PRZYGODA Z MUZEUM W SZCZAWIE – ŚLADAMI I PIŁKU STRZELCÓW PODHALAŃSKICH ARMII KRAJOWEJ

Muzeum Limanowa > Aktualności > PRZYGODA Z MUZEUM W SZCZAWIE – ŚLADAMI I PIŁKU STRZELCÓW PODHALAŃSKICH ARMII KRAJOWEJ

W dniu 17.08.2022 odbyła się kolejna lekcja muzealna z cyklu „Przygoda z Muzeum Szczawa Śladami I PSP AK”. Dzieci odwiedziły Muzeum I PSP AK oraz zabytkowy kościółek w Szczawie. Uczestnicy wyprawy mogli skosztować wód mineralnych w Pijalni, a następnie udaliśmy się śladami partyzantów na Polanki. Dzieci przyjęły wymyślone przez siebie pseudonimy, biorąc udział w grze terenowej. Przygodę zakończyliśmy biesiadując przy wspólnym ognisku. Dziękujemy za wspólną zabawę.

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PUBLIKACJĘ WIZERUNKU

 1. Niniejszym każdy uczestnik zapisany i biorący udział w warsztatach wyraża zgodę na używanie
  i rozpowszechnianie materiałów zawierających jego wizerunek przez Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej dla celów reklamowych, promocyjnych oraz marketingowych.
 2. Niniejsza zgoda nie jest ograniczona ani czasowo, ani terytorialnie.
 3. Niniejsza zgoda obejmuje wszelkie formy publikacji, w szczególności filmy reklamowe, ulotki, plakaty reklamowe, drukowane materiały promocyjne, materiały w Internecie. Wizerunek może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie
  w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne.
 4. Niniejsza zgoda dotyczy wszelkich zajęć, warsztatów w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej.
 5. Uczestnik warsztatów zrzekam się niniejszym wszelkich roszczeń, w tym również o wynagrodzenie (istniejących i przyszłych), z tytułu wykorzystywania swojego wizerunku
  na potrzeby jak w powyższej klauzuli.

Wystawy stałe

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.

Designed & Developed by