26 kwietnia 2024

Open Call: Strych wspomnień

Muzeum Limanowa > Aktualności > Open Call: Strych wspomnień

Szukamy osób, które posiadają młodzieżowe relikty lat 80′ i 90′ i chcą dołączyć do naszego projektu! Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w otwartym naborze na wystawę: „Strych Wspomnień” !

CZEGO SZUKAMY:

  • pamiątki zachowane z lat młodości,
  • gadżety,
  • oczywiste elementy życia codziennego,
  • kultowe przedmioty

PRZYKŁADOWE EKSPONATY: stare plakaty, gazety młodzieżowe, kasety VHS, odtwarzacze muzyki, zdjęcia, ubrania, buty, sprzęty elektroniczne I element wyposażenia itp.

CEL PROJEKTU:
Celem wystawy „Strych Wspomnień” jest stworzenie przyjaznej i inspirującej przestrzeni. Dla współtwórców to możliwość uczestnictwa w fascynującym projekcie z potencjałem dialogu międzypokoleniowego.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
Osoby, które chcą przynieść swoje unikatowe przedmioty I indywidualne spojrzenie na nasz projekt zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin naszego Muzeum.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ WYSTAWA:
Zakwalifikowanymi do wystawy przedmiotami, zajmie się nasz doświadczony zespół, który zadba o ciekawą ekspozycję wystawy – NA STRYCHU naszego Muzeum. Każdy wystawca otrzyma prezent upominkowy od Muzeum, dyplom uczestnictwa i inne niespodzianki. Przede wszystkim będziemy bawić się całą NOC MUZEUM (w 17 do 18 maja) wśród innych atrakcji, O KTÓRYCH POINFORMUJEMY niebawem!

Dołącz do nas i wspólnie stwórzmy coś wyjątkowego!

Kurator: Magdalena Urbaniec
Opracowanie wystawy: Dagmara Malinowska, Bartłomiej Studniarek
Opieka merytoryczna: Andrzej Sądelski

Galeria zdjęć

Wystawy stałe

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.

Designed & Developed by