06 września 2025

Zarządzenie dyrektora Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej nr 6/2025 z dnia 06.09.2025 r. w sprawie przeprowadzania kwerend/ekspertyz

Muzeum Limanowa > Aktualności > Zarządzenie dyrektora Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej nr 6/2025 z dnia 06.09.2025 r. w sprawie przeprowadzania kwerend/ekspertyz

Uprzejmie informujemy, że w trakcie przeprowadzania inwentaryzacji w 2025 roku na podstawie zarządzenia nr 6/2025 wydanego przez dyrektora, Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej nie będzie realizować kwerend ani innych działań związanych z obsługą badaczy i osób zainteresowanych zbiorami muzeum.

Jednocześnie informujemy, że kontakt w tej sprawie można nawiązać poprzez adres email: dyrektor@muzeum.limanowa.pl

Wystawy stałe

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.

Designed & Developed by