18 sierpnia 2022

FRAKTURA Z NIEZWYKŁYMI OZDOBNIKAMI – WARSZTATY KALIGRAFICZNE

Muzeum Limanowa > Aktualności > FRAKTURA Z NIEZWYKŁYMI OZDOBNIKAMI – WARSZTATY KALIGRAFICZNE

Dziś kaligraficzno-plastyczny maraton z trudnym pismem gotyckim – frakturą w roli głównej. Pięknie się z Wami pracowało. Dziękujemy za udział.

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PUBLIKACJĘ WIZERUNKU

  1. Niniejszym każdy uczestnik zapisany i biorący udział w warsztatach wyraża zgodę na używanie
    i rozpowszechnianie materiałów zawierających jego wizerunek przez Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej dla celów reklamowych, promocyjnych oraz marketingowych.
  2. Niniejsza zgoda nie jest ograniczona ani czasowo, ani terytorialnie.
  3. Niniejsza zgoda obejmuje wszelkie formy publikacji, w szczególności filmy reklamowe, ulotki, plakaty reklamowe, drukowane materiały promocyjne, materiały w Internecie. Wizerunek może być użyty
    do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne.
  4. Niniejsza zgoda dotyczy wszelkich zajęć, warsztatów w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej.
  5. Uczestnik warsztatów zrzekam się niniejszym wszelkich roszczeń, w tym również o wynagrodzenie (istniejących i przyszłych), z tytułu wykorzystywania swojego wizerunku na potrzeby jak w powyższej klauzuli.

Galeria zdjęć

Wystawy stałe

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.

Designed & Developed by